Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nasze dropy podczas karawany wypraw » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 5 6 [7] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nasze dropy podczas karawany wypraw 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Maderoth
Junior Member


images/avatars/avatar-3333.gif

Data rejestracji: 05-05-2007
Postów: 12
Klan: Voices of Lost Eden
Kraina: Necropolia
Skąd: Rybnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój najlepszy drop z dalekich to Dobre Uzi ;|

__________________
Nick: Maderoth
ID: 44867
26-05-2007 13:23 Maderoth jest offline Szukaj postów użytkownika: Maderoth Dodaj Maderoth do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi ostatnio Dobra kosa Zemsty Tongue
26-05-2007 13:30 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
klazel
Forum Ace


images/avatars/avatar-5951.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 99
Klan: Konglomerat BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DOBRE KRWAWE SPODNIE I DOBRY PIERSCIEN MADROSCI Big Grin

sorki za capsa Crying

__________________
moje id: 13014
nick: Klazel

26-05-2007 13:39 klazel jest offline Szukaj postów użytkownika: klazel Dodaj klazel do Listy kontaktów
Davo
Double Ace


images/avatars/avatar-11598.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 139
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

D.elastyczny amulet i d.Twarda bransoleta

__________________

19-09-2007 17:40 Davo jest offline Szukaj postów użytkownika: Davo Dodaj Davo do Listy kontaktów
jedi324
Forum Ace


Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 84
Kraina: Necropolia
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cos z mojego doswiadczenia Smile

karawany tak jak i klikanie ma swoje plusy i minusy kazdy otym wie i nie trzeba pisac


ale powiem ze dropy to zaleza głównie on szczescia farta osobistego nie tego z gry

ja np dropnelem d kompozytowe spodnie Smile

pewna osoba jak ostatnio mi pokazala dropnela caly set albo 2/3 msciwego setu na karawanie

i tak samo jest z klikaniem wyprawek wszystko zalezy tylko i wylacznie od naszego farta a te smieszne % mnie rozwalaja Smile

wiec nei wiem poco jakas smieszna dyskusja o karawanach czy klikaniu

__________________
R1 jedi324
R3 mini
R4 jedi324
22-09-2007 11:03 jedi324 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi324 Dodaj jedi324 do Listy kontaktów
Fromek
Junior Member


Data rejestracji: 25-07-2007
Postów: 15
Klan: Killing Machine
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo ciekawa historyjka, w iv strefie na pojedynczych dalekich nie zaliczylem zadnego godnego uwagi dropu, postanowilem isc na wilczki, wzialem set do ataku, ustawilem karawane na ok. 10 wypraw chyba, nie udalo sie pokonac wilczkow, ale dropnalem dobry elastyczny pierscien! nastepnego dnia utawilem karawane tez na ok. 10 wypraw, udalo mi sie zabic wilczki i dropnalem do tego jeszcze spaczony amulet, nigdy nie zrozumiem tego szczescia Tongue

__________________
Nick: Fromek
r1: 66227
r3: 10583
22-09-2007 17:38 Fromek jest offline Szukaj postów użytkownika: Fromek Dodaj Fromek do Listy kontaktów
Solmyr
King


images/avatars/avatar-7104.jpg

Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 840
Klan: Nie gram ;)
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zamykam
to co odkopujecie temat sprzed prawie pół roku
jeśli chcecie pochwalic dropem z karawany zrobcie to w sali trofeum
22-09-2007 19:40 Solmyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Solmyr Dodaj Solmyr do Listy kontaktów
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 5 6 [7] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nasze dropy podczas karawany wypraw

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH