Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nasze dropy podczas karawany wypraw » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nasze dropy podczas karawany wypraw 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
spiderx
Member


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 29
Klan: Krwawa Kompania
Skąd: Płock

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

palki, palki, noze i jeszcze raz palki !
karawana do dropow beznadziejna !
Zreszta zwykle wyprawy tez beznadziejne :/

__________________
ID: 26263
nick: adrosx
04-01-2007 17:04 spiderx jest offline Szukaj postów użytkownika: spiderx Dodaj spiderx do Listy kontaktów
Surem
King


Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 856
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nawt jezeli dropy sa gorsze to i tak sama idea mi sie podoba!
Ostatnio znalazlem ozdobny kask cos takiego.
04-01-2007 17:28 Surem jest offline Szukaj postów użytkownika: Surem Dodaj Surem do Listy kontaktów
Staszek
Lord


images/avatars/avatar-25645.png

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 435
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aj spoko sa karawany ale wezscie mi poweidzcie czy latwo wam na karawanach wchodza dalekie wyprawy?Big Grin bo mi niezbaradzo ida daleki Crying

__________________
R17 - Damaji
04-01-2007 17:47 Staszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Staszek Dodaj Staszek do Listy kontaktów
Sharantyr
Member


Data rejestracji: 07-11-2006
Postów: 38
Skąd: mam to wiedzieć ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja nie ie mam nic przeciwko karawanie. przez 2 dni znalazłam szmaragdowy set z pierścieniem przebiegłości, troche antyków, zwinną pałkę i uziaki. jest spoko, więc nie wiem czemu nażekacie. jak nie było karawan to wszyscy jęczeli aby je stworzyć. teraz wszyscy psioczą. ludzie zdecydujcie się!!!

__________________
nick na bw taki sam Smile
04-01-2007 19:05 Sharantyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Sharantyr Dodaj Sharantyr do Listy kontaktów
Sleather
Lord


images/avatars/avatar-3110.jpg

Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 311
Klan: HTC
Kraina: Necropolia
Skąd: Oleśnica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja juz od ponad tygodnia robie caly czas karawany bo nie mam czasu grac i mi sie niechce,, dotychczas Dobre Magnum, Antyczny Miecz, x2 Antyczne Noze, Dobre Uzi oprocz tego to jakies zbedne smieci d;

__________________


Kupie sufixowane Diamenty, dobrze płace w PR
04-01-2007 20:04 Sleather jest offline Szukaj postów użytkownika: Sleather Dodaj Sleather do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sharantyr my nie mówimy, że nie są potrzebne, bo jak się nie ma czasu to karawana, ale ich się poprostu nie opłaca robić, bo słaby drop....

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

04-01-2007 20:44 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
borys
Junior Member


images/avatars/avatar-1788.jpg

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 17
Klan: LET:)
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Gdyński rów:)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja przez całą gre nie znalażłem takicg przedmiotów jak na karawannieBig Grin Big Grin Big Grin :Big Grin wieć karawanny sa okiSmile

__________________

04-01-2007 20:48 borys jest offline Szukaj postów użytkownika: borys Dodaj borys do Listy kontaktów
Ron
Lord


images/avatars/avatar-3006.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 483
Klan: N_C_C_N
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Transylwania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja znalazłem d. pałke,zwykły pierścionek i kurtkę,ale nie narzekam mogło być gorzej Smile

__________________

R1:Apofis
R2:Ron

KLIKNIJ - Nic cię to nie kosztuje,a możesz zacząć zarabiać poważne pieniądze.

04-01-2007 20:52 Ron jest offline Szukaj postów użytkownika: Ron Dodaj Ron do Listy kontaktów
Ayron
Triple Ace


Data rejestracji: 15-11-2006
Postów: 203
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: spod kołdry

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi ostatnio na karawanie wypadla ostra palka mocy Tongue szkoda ze nie klikalem, moze bylby ostry noz mocy Tongue

__________________

.......................................................................
Suma inteligencji na swiecie jest stala, tylko liczba ludzi sie zwieksza.
04-01-2007 23:07 Ayron jest offline Szukaj postów użytkownika: Ayron Dodaj Ayron do Listy kontaktów
Diabolinek
Lord


images/avatars/avatar-1385.gif

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 484
Klan: B.H.V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe a mi wypadło na karawanie:

Mściwy Pierścień Twardej Skóry
Dobry Demoniczny Sztylet
Dobra Ostra Pałka Biegłości
Dobry Nóż Biegłości

I tyle jak to możliwe że mi aż tyle wypadło? :o A może nawet więcej, ale nie pamiętam Frown

__________________
Przez ostatni czas jestem nieszczęśliwy
04-01-2007 23:10 Diabolinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Diabolinek Dodaj Diabolinek do Listy kontaktów
Tomarlon
Full Member


Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 64
Klan: Misiowy Garrison
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na karawanie 17 bliskich wypraw oprócz pałek była złośliwa obręcz

__________________
Jeżeli wygram licytacje poinformuj mnie na PW. Nick Malastir

04-01-2007 23:19 Tomarlon jest offline Szukaj postów użytkownika: Tomarlon Dodaj Tomarlon do Listy kontaktów
Fruti2
Double Ace


images/avatars/avatar-1406.jpg

Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 125
Klan: need clan :)
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobry kask gladiatora <rotfl>

__________________
W razie wygranej licytacji pisac na PW Smile Pleased Pleased

04-01-2007 23:34 Fruti2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Fruti2 Dodaj Fruti2 do Listy kontaktów
pingwin77
Lord


images/avatars/avatar-1775.gif

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 277
Kraina: Moria II; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mi wypadło D AK (sprzedałem) a przed chwilą
Dobra Pałka Imperatora

Broń jednoręczna

Obrażenia: 5 - 9

Cechy: Trafienie +6, ZWINNOŚĆ +15, CHARYZMA +11
Wymagania: POZIOM: 15, ZWINNOŚĆ: 22, CHARYZMA: 18

Cena sprzedaży: 30 150 PLN

A pare dni wcześniej
Dobra Antyczna Pałka Zwinności ZAMKNIJ

Broń jednoręczna

Obrażenia: 13 - 17

Cechy: Trafienie +6, obrażenia broni +8, ZWINNOŚĆ +20
Wymagania: SIŁA: 10, POZIOM: 10, ZWINNOŚĆ: 5

Cena sprzedaży: 8 775 PLN
Czyli nie jest źle Smile
04-01-2007 23:39 pingwin77 jest offline Szukaj postów użytkownika: pingwin77 Dodaj pingwin77 do Listy kontaktów
Shalafi
Newbie


Data rejestracji: 19-12-2006
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to logiczne ze dropy sa gorsze...zawsze musi byc cos kosztem czegos, teraz darmo to nawet zona nie daje Smile ...nie chce sie siedziec przed kompem (brak czasu) to nie mozna miec tak samo dobrze jak ci co zalegaja przed monitorem 24h na dobe Big Grin

__________________

05-01-2007 11:18 Shalafi jest offline Szukaj postów użytkownika: Shalafi Dodaj Shalafi do Listy kontaktów
Mordenkain
Lord


images/avatars/avatar-1825.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 390

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Diabolinek napisał(a)
Hehe a mi wypadło na karawanie:

Mściwy Pierścień Twardej Skóry
Dobry Demoniczny Sztylet
Dobra Ostra Pałka Biegłości
Dobry Nóż Biegłości

I tyle jak to możliwe że mi aż tyle wypadło? :o A może nawet więcej, ale nie pamiętam Frown


Niekturzy to maja farta jak np. Oles

Mi na karawanie same śmieci wypadały Tongue

Ale może sprubuje jeszcze pare razy Big Grin

__________________
Mindless Self Indulgence
05-01-2007 11:40 Mordenkain jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordenkain Dodaj Mordenkain do Listy kontaktów
Staszek
Lord


images/avatars/avatar-25645.png

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 435
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mi dzis wpadl srebrny pierscein bylem lekko zdziwiony bo w koncu same pala mi zawsze lecaBig Grin

__________________
R17 - Damaji
05-01-2007 14:01 Staszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Staszek Dodaj Staszek do Listy kontaktów
Surem
King


Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 856
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi raz wypadly 3 razy pod rzad ghule i cala krew stracilem, bo cos mi slabo poszlo z nimi... Minesem jest tego tez iz nie mozna uzywac arkanow :|. Najnowszy drop:
Pałka ZAMKNIJ

Broń jednoręczna

Obrażenia: 3 - 6

Cechy: Trafienie +4
Wymagania: -

Cena sprzedaży: 100 PLN
05-01-2007 14:04 Surem jest offline Szukaj postów użytkownika: Surem Dodaj Surem do Listy kontaktów
grom09
Newbie


Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 9
Klan: Yourneymans Guild
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh a mi na karawanie same palki noze i sztylety wpadajo a najlepsza rzecz to kąsająca pałka
05-01-2007 14:10 grom09 jest offline Szukaj postów użytkownika: grom09 Dodaj grom09 do Listy kontaktów
Miskov
Viking


images/avatars/avatar-24863.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 563
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Karawana jest słaba Frown Jedyne co fajne, to, to, że wychodzą Big Grin 2 dni temu na 17 Dalekich Wypraw wyszło mi 14 Big Grin A wczoraj na 13 4 :/ Mój najlepszy drop to:

Pierścień Występku i DObra Szeroka Maczuga Hazardzisty Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
R11 Khalesii
05-01-2007 15:30 Miskov jest offline Szukaj postów użytkownika: Miskov Dodaj Miskov do Listy kontaktów
ShiZen
Lord


images/avatars/avatar-981.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 336
Klan: 3Misie Garrison
Skąd: Zabrze

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój najleprzy drop w karawanie to PAŁKA nawet noża nie znalazłem... ale idea karawany jest fajna

__________________
Nick: ShiZen
ID: 17690

To mój link referencyjny. Możesz mi pomóc, wszak to nic nie kosztuje
05-01-2007 15:41 ShiZen jest offline Szukaj postów użytkownika: ShiZen Dodaj ShiZen do Listy kontaktów
Ksieciunio
Newbie


Data rejestracji: 14-12-2006
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi sie chyba poszczescilo na 9 wypraw jedna udana ale zato jaki dropik DOBRA DEMONICZNA PALKA Big Grin
05-01-2007 16:21 Ksieciunio jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksieciunio Dodaj Ksieciunio do Listy kontaktów
micro
Junior Member


Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 20
Klan: RTS
Kraina: Moria IV
Skąd: krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

raz znalazlem cos runicznego

dzisiaj d.magnum

i jak narazie tyle Smile zobaczymy co przyniesie dzisiejszy dzien

__________________
WróciłemSmile
R13 TeSSe
05-01-2007 16:38 micro jest offline Szukaj postów użytkownika: micro Dodaj micro do Listy kontaktów
CASTED
Triple Ace


images/avatars/avatar-1913.jpg

Data rejestracji: 29-12-2006
Postów: 187

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

antyczny miecz Pleased

__________________
LUBIE CYTAĆ... TWOJE MAILE!!!

SPRZEDAM:

-Dobry Amulet Szczęścia !!! szczęście +15 !!!
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=117398

05-01-2007 16:40 CASTED jest offline Szukaj postów użytkownika: CASTED Dodaj CASTED do Listy kontaktów
fanatyk9
Triple Ace


images/avatars/avatar-2736.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 178
Klan: Shadow Light
Skąd: GKS Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdobyłeś 12 pkt. doświadczenia oraz 85 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Nóż Zwinności.

z przed momentu

__________________


n. - Fanatykoo

Zapraszam - co 3 dni nowe przedmioty
05-01-2007 16:41 fanatyk9 jest offline Szukaj postów użytkownika: fanatyk9 Dodaj fanatyk9 do Listy kontaktów
karazek
Forum Ace


images/avatars/avatar-16863.jpg

Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 93
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pałka Władzy sprzed 20 minut.

__________________

05-01-2007 16:44 karazek jest offline Szukaj postów użytkownika: karazek Dodaj karazek do Listy kontaktów
Jura1
Junior Member


Data rejestracji: 29-10-2006
Postów: 20
Skąd: Rybnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja puszczalem karawany ale nic nie znalazłem najlepszy to chyba pałka mocy Big Grin ...Moj kumpel z klanu znalazł Dobre spodnie nocy Big Grin ...to sie nazywa fart...
05-01-2007 17:12 Jura1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jura1 Dodaj Jura1 do Listy kontaktów
heikumkeikum1
Triple Ace


Data rejestracji: 07-11-2006
Postów: 175
Klan: Misiowy Garrison
Kraina: Necropolia
Skąd: stamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

edit- przepraszam pomyliło mi się i zamiast edit dałem nowy post

__________________
necro I- Heikumkeikum

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez heikumkeikum1: 06-01-2007 13:16.

06-01-2007 13:15 heikumkeikum1 jest offline Szukaj postów użytkownika: heikumkeikum1 Dodaj heikumkeikum1 do Listy kontaktów
heikumkeikum1
Triple Ace


Data rejestracji: 07-11-2006
Postów: 175
Klan: Misiowy Garrison
Kraina: Necropolia
Skąd: stamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nicSmile

__________________
necro I- Heikumkeikum
06-01-2007 13:16 heikumkeikum1 jest offline Szukaj postów użytkownika: heikumkeikum1 Dodaj heikumkeikum1 do Listy kontaktów
GEORG1988
Triple Ace


images/avatars/avatar-1300.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 222
Klan: X-World
Skąd: Kolbuszowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dalem 5 wypraw w karawanie udala sie jedna i nigdy nie zgadniecie jaki drop :d "palka" Big Grin

__________________
nick w grze:GEORG


X-World Monsters
zawsze w mej pamieci

06-01-2007 14:29 GEORG1988 jest offline Szukaj postów użytkownika: GEORG1988 Dodaj GEORG1988 do Listy kontaktów
mistrz_kanapy
Double Ace


images/avatars/avatar-1582.gif

Data rejestracji: 06-01-2007
Postów: 122

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

krwawa pałka czy cuś takiego

__________________
Buuuu bszytki simercocny buont a tera szumi da mii łorna buuu
06-01-2007 18:01 mistrz_kanapy jest offline Szukaj postów użytkownika: mistrz_kanapy Dodaj mistrz_kanapy do Listy kontaktów
Strony (7): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nasze dropy podczas karawany wypraw

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH