Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Loterie - tutaj spamować » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Loterie - tutaj spamować
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Loterie - tutaj spamować Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z tematem:
LOTERIA d spodnie uników 2k LOTERIA

Zamieszczam wątek
Zeby mi w handlu nie spamować, tu macie topic

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Midas-grala: 21-09-2007 14:48.

21-09-2007 13:16 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Midas-grala
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

tak dla informacji

gralem w tibie i tam czesto byly loterie

sam rowniez tam je organizowalem

i moze sie myle ale 2k to duzo a nagroda jest 1.
Ja zazwyczaj robilem tak ze bylo minimum 50% szansy na wygrana. Moze nie byly to lepsze rzeczy ale zawsze jakas nagroda pocieszenia byla.
PS.
Nie pisz ze to ty wymysliles ;] bo to od dawna znane jest ;]

EDIT

jeszcze odnosnie loteri to nie wieadomo co na to powiedza moderatorzy i admini.

i jakby im sie pomysl spodobal to przydalo by sie utworzyc jakis nowy dzial typu
sprzedam -> loterie(R1) i stosowne do tego oczywiscie kary za niewywiazywanie sie itd ;]

__________________
Nick w grze DiabloShadow
ID 61044



W Tibi może robiłeś, że więcej było wygranych losów,ale to zupełnie inne gry.
Tutaj po co komuś, kto chce kupić d uniki, bo ja wiem jakaś antyczna pałka czy lekkie spodnie.

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Midas-grala: 21-09-2007 13:19.

21-09-2007 13:17 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Caymos
Newbie


Data rejestracji: 21-10-2006
Postów: 1
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawe czy znajdzie sie 16 osób..... (w ogóle nie podoba mi sie)

__________________
;p
21-09-2007 22:31 Caymos jest offline Szukaj postów użytkownika: Caymos Dodaj Caymos do Listy kontaktów
Ranke
Lord


images/avatars/avatar-4468.gif

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 344
Klan: Blue Dragon
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia XI
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł jak każdy inny, ale mnie nie odpowiada. I tak za dużo już na R1 a propos itemów dotyczy szczęścia, jeszcze więcej nie trzeba dodawać, znowu będzie to mało sprawiedliwe w stosunku do graczy, którzy spokojnie zbierają pr na wymarzony item. No ale cóż - chętni zapewne się znajdą Wink

__________________
R1 - była Ranke, S_L i VVV.
R12 - była Blair, Blue Dragon.
R18 - Lucienne
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=196523 - Oblężenie literackie Wink
21-09-2007 22:41 Ranke jest offline Strona domowa Ranke Szukaj postów użytkownika: Ranke Dodaj Ranke do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zwykły pushing
próba ukrycia tego przez podstawioną loterię

zamykam

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-09-2007 22:50 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Loterie - tutaj spamować

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH