Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Scenariusz dla moich sąsiadów ;) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Scenariusz dla moich sąsiadów ;)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Scenariusz dla moich sąsiadów ;) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://www.box.net/shared/km5l7hqk0p

po linkiem znajduje się scenariusz (a raczej pseudo scenariusz) filmu-parodii
Wstępny pomysł kiedys z kolegami nam wpadł, później większość sam pisałem.
Scenariusz jest po wielu przeróbkach ze względów finansowych oraz umiejętności (bo jest nastawiony na nakręcenie go Smile )

czekam na konstruktywne krytyki Wink
może pomogą mi w ulepszeniu go

plik .doc
sprawdzany antywirusem, mam nadzieję że nic nowszego tam nie wpadł Wink
35 stron tekstu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
25-04-2007 21:35 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Zeruel
Emperor


images/avatars/avatar-4293.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 1.220

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Całkiem niezłe, życzę powodzenia przy realizacji. Jestem ciekaw, jak będzie wyglądało ostateczne dzieło.

__________________
Gram na r9.
26-04-2007 22:21 Zeruel jest offline Szukaj postów użytkownika: Zeruel Dodaj Zeruel do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Całkiem całkiem, chociaż nie przeczytałem jeszcze całości to tak na bieżąco póki pamiętam:
- gdzieś pod koniec 3 strony jest literówka
- rozwinąłbym króciutko dialog na 9 stronie (po słowach: Dżon - „A już myślałem, że ta stara spluwa nigdy nie będzie używana” => podtekst sewksualny Dżim/Dewi Wink ).
- do walki z sithem na 13 strone możesz dorzucić, że Dżon wypisuje Sithowi znak Z lub coś w tym guście

Jest kilka niezłych pomysłów. Możnaby było dorzucić narratora i tym sposobem wykorzystać humor, który inaczej ukazałby się tylko w tym scenariuszu np. początek strony 11:
20.BIURO - Zastają burdel(bałagan znaczy się).
Zamiast tego narrator by powiedział: Dżim, Dżon i Dewi zastają burdel w biurze. (I widać jak wchodzą do prawdziewgo burdelu, Dewi może tańczyć przy rurze Tongue ). W tym momencie narrator mówi "bałagan znaczy się" (odgłos ripu taśmy i wracamy do sceny biurowej).

PS Nie wiem czemu, ale gdzieś bym dorzucił robienie na drutach (w scenie walki Tongue ) (np. sweterek z wielką gruchą na środku, można ładnie powiązać z Chłopakami i tekstem "A ten sweter to z pomocy dla powodzian?" ).
27-04-2007 00:35 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomyślę nad tym Wink
tylko teraz z powodu czasu ja nie bedę jużza dużo przy realizacji filmu robił, ale przekarzę kolegom Smile

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-04-2007 11:06 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
traczyniak
Viking


images/avatars/avatar-4322.png

Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 592
Klan: R1-Legion Bobasów; R2-Mroczna Armia
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Płońsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A, i jak nakręcicie ten film, to wrzuć do neta i się pochwal. Smile

__________________
Kupię narząd rozrodczy męski w dobrym stanie. Więcej informacji na numerz GG: 9232850 PILNE

29-04-2007 13:07 traczyniak jest offline Strona domowa traczyniak Szukaj postów użytkownika: traczyniak Dodaj traczyniak do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

samo nakręcenie to dopiero początek, później dochodzi obróbka, montaż itp, to zajmnie więcej czasu Smile

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-04-2007 18:57 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
...Chrupencjusz...
Viking


images/avatars/avatar-4605.jpg

Data rejestracji: 27-04-2007
Postów: 503
Klan: Shaolin Si
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe
ale fajny napewno będzie film a szczególnie jak dodasz ten motyw z burdelem Big Grin

__________________

ZDJAC GOOMPASA
GG : 4558562
Sparringi 4:0 ^^
29-04-2007 21:41 ...Chrupencjusz... jest offline Szukaj postów użytkownika: ...Chrupencjusz... Dodaj ...Chrupencjusz... do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z burdelem jest lepszy pomysł Wink
nie trzeba oddzielnego człowieka do lektora

przy wejściu do biura
Dżon
"ale burdel nam zrobili"
w tle słychać muzykę i widać kolorowe światła
Dewi robi lekko zniesmaczoną minę
Dżon (patrząc się na nią)
"Bałagan znaczy się"
światła gasną, kamera 'wchodzi' za bohaterami pokazując pomieszczenie ...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-05-2007 10:11 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
black knight
Full Member


images/avatars/avatar-3496.jpg

Data rejestracji: 26-05-2007
Postów: 54
Kraina: Necropolia
Skąd: ......

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
...Chrupencjusz... napisał(a)
Hehe
ale fajny napewno będzie film a szczególnie jak dodasz ten motyw z burdelem Big Grin


to samo chcialem napiscBig Grin
08-06-2007 17:04 black knight jest offline Szukaj postów użytkownika: black knight Dodaj black knight do Listy kontaktów
zarkhir
Lord


images/avatars/avatar-14367.jpg

Data rejestracji: 10-02-2007
Postów: 346
Klan: PL - emerytura ;) | uk-r1 - D.B.
Skąd: ok. Rzeszowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nowy archeolog...

__________________

08-06-2007 23:29 zarkhir jest offline Szukaj postów użytkownika: zarkhir Dodaj zarkhir do Listy kontaktów
Vetcher
Junior Member


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 22
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeczytałem od początku (końca Big Grin ) do końca Big Grin .... naprawdę świetne
najbardziej rozbroiło mnie : „Hmm, kaczka kręci z kwachem, tak?” , niemogę doczekać się wersji finalnej ....

__________________
ID - 21699
14-06-2007 13:32 Vetcher jest offline Szukaj postów użytkownika: Vetcher Dodaj Vetcher do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Scenariusz dla moich sąsiadów ;)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH