Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Skarga na Św.Mikołaja » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Skarga na Św.Mikołaja 6 Ankieta - średnia ocena: 7,006 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Skarga na Św.Mikołaja Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grzeczny byłem , a same rózgi w róznych wersjach , prócz demona oczywiście.
Św. Mikołaju , daj mi coś na wyprawie fajnego Big Grin
Nie jestem pazerny , mściwy pierścień może być lub diamentowy , odkąd gram takiego nie znalazłem.

Nikt

__________________
gg : 10113142
06-12-2006 19:10 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
luneme
Newbie


images/avatars/avatar-53.jpg

Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 3
Skąd: Topos

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mogę poprosić o to samo???

__________________
Z klasą trzeba się urodzić, albo za ciężkie pieniądze kupić jej pozory. Danielle Steel: Teraz i na zawsze (New and Forever)
06-12-2006 19:29 luneme jest offline Szukaj postów użytkownika: luneme Dodaj luneme do Listy kontaktów
Jamohlon
Double Ace


images/avatars/avatar-1473.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 133
Klan: fajny
Kraina: Necropolia
Skąd: z książki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja chce tylko doskonala gietka zbroje warstwowa kaliguli

__________________
NIE GRAM NA R1 BO BYL TAM TAKI KLAN JAK CZARNA KOMPANIA

NIE GRAM NA R2 BO JEST NUDNO
NIE GRAM NA R3 BO MI SIE NIE CHCE BO GRAM W TIBIE
06-12-2006 20:11 Jamohlon jest offline Szukaj postów użytkownika: Jamohlon Dodaj Jamohlon do Listy kontaktów
Zeruel
Emperor


images/avatars/avatar-4293.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 1.220

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poproszę o doskonałą elfią kolczugę łowcy śmierci

__________________
Gram na r9.
06-12-2006 20:14 Zeruel jest offline Szukaj postów użytkownika: Zeruel Dodaj Zeruel do Listy kontaktów
Jura1
Junior Member


Data rejestracji: 29-10-2006
Postów: 20
Skąd: Rybnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja jestem pazerny i prosze o 3 przedmioty Big Grin ...

Doskonała runiczna zbroja warstwowa orchidei Big Grin
Doskonała runiczna obręcz prekognicji Big Grin
Doskonałe runiczne spodnie nocy/węza Big Grin

Ja też byłem grzeczny HwdpIk
06-12-2006 21:52 Jura1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jura1 Dodaj Jura1 do Listy kontaktów
Mordenkain
Lord


images/avatars/avatar-1825.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 390

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieli poprosze to co Jura1
+ doskonaly msciwy set lewitacji
i 2 doskonale szybkie "piesci niebios" bieglosci

z gory dziekuje

a co do inicjatora postu:
Mikolaj czyta Nikt bym grzeczny i ma dostac
doskonaly farciarski set szczescia
hmm... a kto to Nikt? pewnie nikt
w koncu nikt na to nie zaslugoje

robja sobie jaja skrzaty w zaopatrzeniu Wink

__________________
Mindless Self Indulgence

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Mordenkain: 06-12-2006 22:00.

06-12-2006 21:59 Mordenkain jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordenkain Dodaj Mordenkain do Listy kontaktów
MerenRe
Viking


images/avatars/avatar-218.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 512
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja prosze o doskonaly demoniczny sztylet zemsty Big Grin

__________________
Wypozyczam sprzet na GHULE zbroja, bron i msciwy set ;] Cena: 500pr
Nick: Meren-Re


Mam tez diamentowy set-100pr za 1h
06-12-2006 22:09 MerenRe jest offline Szukaj postów użytkownika: MerenRe Dodaj MerenRe do Listy kontaktów
Scr0ug3
Double Ace


Data rejestracji: 01-09-2006
Postów: 106

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a my by wystarczyły tylko te cieńkie itemki św.Mikołaju - Doskonały Mściwy Set Lewitacji doskonała runiczna kolczuga siewcy śmierci i 2x Doskonały szybki topór imperatora z góry dziękuje
Moje id - 6258 ^^
06-12-2006 22:11 Scr0ug3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Scr0ug3 Dodaj Scr0ug3 do Listy kontaktów
bielano
Member


Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 26
Skąd: LKS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja nie jestem pazerny Mikołaju i będe zadowolony z dobrego szybkiego rapiera, lub spodni nocy
06-12-2006 22:18 bielano jest offline Szukaj postów użytkownika: bielano Dodaj bielano do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobra Rózga, Doskonałe Spodnie, Dobry Platynowy Amulet.

a ja dostałem doskonałe spodnie i dobrego imperatora i się cieszę Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
06-12-2006 22:28 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Grafunda
Junior Member


Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 21
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba was q..a pogielo...rotfllll
Poprosze o Naomi Campbell albo Monice Belucci na jedna noc....rotfllllllllllllll
Ps. w ostatecznosci Isabelle Adjani Smile )) ...o Lucy Liu prosil moj kumpel ale dostal tylko wizyte dzieci rumunskich z prosba o cukierka... walek/ pech? rachunek prawdopodobienstwa??

bachory portier pogonil...niewiara w sw nicolaclausa sie ugruntowala...rotflllllllll
06-12-2006 23:10 Grafunda jest offline Strona domowa Grafunda Szukaj postów użytkownika: Grafunda Dodaj Grafunda do Listy kontaktów
prince2
Lord


images/avatars/avatar-2.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 279
Klan: High Templars Conclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Persja

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja poczekam na Dziadka Mroza...

__________________

Baldur (r1), Fiolkowa-Furia (irc)
07-12-2006 02:12 prince2 jest offline Szukaj postów użytkownika: prince2 Dodaj prince2 do Listy kontaktów
yaso
Newbie


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 3
Klan: ANssN
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nie mam szczęścia do znajdywania czegokolwiek ciekawego więc poproszę tylko o ring +40 SZCZĘŚCIA i będę SZCZĘŚLIWY Smile ))

__________________
ID 24975
07-12-2006 02:37 yaso jest offline Szukaj postów użytkownika: yaso Dodaj yaso do Listy kontaktów
leaion
Newbie


Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 7
Klan: Demony Piekieł
Skąd: z sektora 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja poproszę o zbroje z + 10 wiedzy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez leaion: 09-12-2006 11:18.

09-12-2006 11:14 leaion jest offline Szukaj postów użytkownika: leaion Dodaj leaion do Listy kontaktów
Aedan
Double Ace


images/avatars/avatar-3257.jpeg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 140
Klan: Krwawy zwierzyniec[KZOO]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Mława/Olsztyn

Big Grin Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi naprawdę starczą 2x doskonałe uzi

__________________
[img][/img]
nick: aedan
09-12-2006 14:59 Aedan jest offline Szukaj postów użytkownika: Aedan Dodaj Aedan do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Crying Crying Crying Crying Crying a mi starczy odzyskanie mojej postaci czego admin nei chce zrobic hlip hlip Crying
09-12-2006 15:02 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
samson
Member


Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 30
Klan: Ak.S_L
Skąd: I LIVE TO MY HAUSE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

j\kartel mzoe zrob petycje zeby ci "oddali" postac np.1000 podpisów i wtedy ci oddadza jak sie zgodzaSmile

__________________
MAM TAKI SAM NICK JAK NA FORUM
09-12-2006 21:17 samson jest offline Szukaj postów użytkownika: samson Dodaj samson do Listy kontaktów
DeV
Junior Member


images/avatars/avatar-14977.jpg

Data rejestracji: 17-11-2006
Postów: 22
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja Doskonałe AK-47 i Doskonałą Runiczną Kolczuge Orchidei
10-12-2006 12:29 DeV jest offline Szukaj postów użytkownika: DeV Dodaj DeV do Listy kontaktów
Arturias
Double Ace


images/avatars/avatar-5730.jpg

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 136
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja chcę tylko Doskonały Demoniczny Miecz, Doskonałe Runiczne Spodnie Nocy, Doskonała Elificka Kolczuga Łowcy Śmierci( podobnie jak Mastermistrz)

__________________
Wróciłem. R4 nick Adder

14-12-2006 22:09 Arturias jest offline Szukaj postów użytkownika: Arturias Dodaj Arturias do Listy kontaktów
cossack
Forum Ace


images/avatars/avatar-813.jpg

Data rejestracji: 01-12-2006
Postów: 98
Klan: Armia Cieni
Skąd: Wrocek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja bym prosila o palke Big Grin
14-12-2006 22:27 cossack jest offline Szukaj postów użytkownika: cossack Dodaj cossack do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

doskonałe elfie spodnie łowcy smierci i doskonały demoniczny miecz mocy

__________________
R18 : PanWampir


14-12-2006 23:16 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Skarga na Św.Mikołaja

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH